2024. április 17.

Horvát, Szerb, Szlovén és a Magyar Bankszövetség Találkozója

2024. április 11-12-én a Magyar Bankszövetség vendégül látta a horvát, a szlovén és a szerb bankszövetségek elnökségi tagjait, illetve főtitkárjait. A két napos rendezvényen lehetőség nyílt a versenyképesség, digitalizáció és csalásmegelőzés témák megvitatására.

2024. április 12-én a Nemzetgazdasági Minisztériumból Fábián Gergely iparpolitikáért és technológiáért felelős államtitkár tartotta meg előadását „A magyar gazdaság jelenlegi helyzete” címmel. A Magyar Nemzeti Bankból Szombati Anikó ügyvezető igazgató foglalta össze a magyar bankszektor digitalizációs helyzetét. Végezetül a jelenlévők  kibervédelem és csalásmegelőzés témában Bartha Lajos ügyvezető igazgatótól hallgathatták meg az aktualitásokat.

Találkozó

2024.04.17.