Gazdaság és Pénzügy (G.É.P.)

Ön az új, Gazdaság és Pénzügy* címet viselő, szakmai folyóiratunkat olvashatja. Meggyőződésünk, hogy a gazdaság és a pénzügyi szektor kölcsönösen egymásra van utalva. Az egyik sikere magával húzza a másikat, illetve a sikertelenség a másikat is a mélybe rántja. Ezért van különös jelentősége annak, hogy e két területről egy közös szakmai újságban adjunk helyet a tanulmányoknak, kutatásoknak. Az újság kiadásában együttműködnek a legjelentősebb pénzügyi érdekszövetségek és szereplők; így a Magyar Bankszövetség, a Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetsége, a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége, a Budapesti Értéktőzsde, továbbá a Keler Csoport. Így tudjuk biztosítani a sokrétű, egymást erősítő mondanivalót a gazdaságról és a pénzügyekről. A Gazdaság és Pénzügy évente négyszer jelenik majd meg magyar és angol nyelven. Papíralapon megkapják a legjelentősebb pénzügyi, gazdasági, tudományos és politikai szereplők, az előfizetés pedig mindenki számára nyitott lesz. A lapszámok elektronikusan, a kiadók honlapjain is elérhetők lesznek. Bízunk benne, hogy izgalmas és érdekfeszítő tanulmányokat fognak kapni az olvasók; mindig szívesen fogadjuk a visszajelzéseket. Lapunk legfőbb célja, hogy tudományos, egyben a gyakorlati szakemberek számára is hasznos folyóiratot hozzunk létre, de ehhez folyamatosan fejlődnünk kell, amihez az Önök segítségére is szükségünk van.

A Szerkesztőbiztosság Tagjai:

Benedek József
Berlinger Edina
Bod Péter Ákos
Csaba László
Csekő Imre
Győri Máté
Kocziszky György
Magyar István
Móra Mária
Pandurics Anett
Perlusz László
Száz János
Veresné dr. Somosi Marian
Taras Savchenko
Yang Zaiping

Kovács Levente                                                            Marsi Erika

a szerkesztőbizottság elnöke                                  felelős szerkesztő

*A Gazdaság és Pénzügy kiadvány hivatalos jogutódja a Magyar Bankszövetség E-Hírlevelének, amelynek elődje a BankLevél jogutód kiadványa.

2016/ 3. évfolyam, 4. szám: Gazdaság és Pénzügy magyar nyelvű kiadása

2016/ 3. évfolyam, 3. szám: Gazdaság és Pénzügy magyar nyelvű kiadása