Aranykaptár életmű díjak átadása – 2015 december

2015. december 11., péntek 10:28

Az Aranykaptár életmű díjak átadása idén 4. alkalommal történt meg. A Magyar Bankszövetség Elnöksége 2015-ben 2 bankár kollégának ítélte oda az Aranykaptár Kitüntetést – az aktualitásokat is mérlegelve – kiemelkedően eredményes banki, pénzügyi szakmai életútjuk elismeréseként.

A Magyar Bankszövetség Elnöksége az Aranykaptár életmű Kitüntetést adományozza Dr Matthias Kunsch úrnak, a magyarországi kétszintű bankrendszer létrehozásában, kiépítésében betöltött szerepéért. A HVB Bank Hungary Zrt. elnök-vezérigazgatójaként 2001-től 2005-ig a Magyar Bankszövetség alelnöki tisztségét betöltve aktívan hozzájárult a bankszektor fejlesztéséhez, illetve

Singlovics Béla úrnak, a K&H Bank Felügyelő Bizottsági – korábbi igazgatósági – elnökének a banki közösségben végzett több évtizedes sikeres vezetői munkájáért. Közelgő 70. születésnapja is alkalmat ad szakmai munkájának méltó elismerésére.

2015. december